Dominik (31. Bahník) – Jaroš, Novák, Kozák, Flašková – Flechtner, Macek, Turková, Gois, Klíma, Flaška, M. Němeček, Strejc, Stodola.

Svetlák (31. Bouček) – Šramar, Městecký, Jon, Koblížek, Vlk, R. Němeček, Stránský, Pleskot, Petira, Zalabák, Jirásek.

Řezníček, Baudyš

Diváci

25

V Náchodě to nevyšlo

Ve 13.kole vyrazili hráči Jaroměře do Náchoda, poprat se o dobrý výsledek a zahrát si s kvalitním soupeřem. Bohužel Jaroměř dostala v první třetině 3 góly a s takovým soupeřem se těžko obrací výsledek. Jaroměř ve druhé a třetí třetině sice zvýšila tlak a snížila dvěma góly, ale ani soupeř se nenechal zastrašit. Po vánočním odpočinku to byl soupeř nad naše síly.

Statistiky

Branky a nahrávky: 07:30 Flechtner (5/5), 11:37 M. Němeček (5/5), 18:31 Macek (Flechtner; 5/5), 21:40 M. Němeček (3/5), 33:48 Gois (Flašková; 5/5) – 20:45 Petira (R. Němeček; 5/3), 52:35 R. Němeček (Jon; 5/5). Rozhodčí: Řezníček, Baudyš. Diváci: 25. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 5:2. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2.