Svetlák – Šramar, Městecký, Jon, Koblížek, Stránský, Havel, Novák, Pleskot, Zalabák, Jirásek, Hardošová.

Beran – Trmatová, Švůger, Nováková, Jiránek – Huf, Široň, Sobotka, Vlk, Andrejs, Nedbal, Vomáčková.

Mathauserová, Volf

Diváci

41

Výhra s Jičínem

3.3. se konala dohrávka 21. Kola LMŽ. Soupeř z Jičína neměl být pro Jaroměř žádný problém, ale v průběhu první a druhé třetiny se ukázalo, že to problém být může. Hráči Jičína hráli disciplinovaně a Jaroměř měla co dělat, aby udržela krok. Ve třetí třetině se ale hra Jaroměře razantně obrátila a hráči konečně ukázali, co v nich je. Můžeme se jen dohadovat, co jim trenéři v kabině řekli, ale evidentně to zabralo.

Statistiky

Branky a nahrávky: 11:00 Stránský (Zalabák; 4/5), 29:35 Zalabák (Novák; 5/5), 45:51 Koblížek (Zalabák; 4/5), 47:21 Zalabák (Koblížek; 5/5), 48:29 Pleskot (5/5), 49:47 Koblížek (5/5), 59:01 Koblížek (Novák; 5/5) – 31:11 Trmatová (5/4), 51:53 Sobotka (Vomáčková; 5/5). Rozhodčí: Mathauserová, Volf. Diváci: 41. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 2:0. Střely na branku: 7:2. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:2, 7:2.