Liga starších žáků - 7. kolo - 2. 2. 2022 17:30 hod
Loko. Česká Třebová
Sestava HCM Jaroměř

Fajfr - Krejcar, Kukal, Pavliš, Syrovátko, Špráchal - Bedlek, Petira - Urlich, Petiška, Burian - Příkaský, Dvořák, Žilka

Nepovedená dohrávka s Českou Třebovou...

Z naší strany nepovedený zápas. Proti velmi dobře bruslícímu soupeři jsme začali sice dobře a již v první minutě vedli, pak nás ale paradoxně rozhodili vlastní přesilovky, které naší hře spíše ublížili. Naše byla hra po celý zápas hodně neurovnaná. A i když jsme ve druhé třetině strhli dvěma slepenými góly vedení na svoji stranu, zápas jsme do vítězného konce dotáhnout nedokázali. V závěru utkání jsme nabídli soupeři šanci vlastní nedisciplinovaností a ten jí dokonale využil.

Statistiky

Branky a nahrávky: 1. Petiška (Hofman), 30. Pavliš (Dvořák), 30. Bedlek (Špráchal) - 12. Skalický, 25. Švub (Vítek), 35. Havránek (Jebousek), 56. Skalický (Havránek) . Rozhodčí: Sochor, Suchánek . Vyloučení: 2:6 . Diváci: 50 .