Liga starších žáků - 14. kolo - 7. 3. 2022 17:30 hod
Sestava HCM Jaroměř

Fajfr - Dvořák, Krejcar, Pleskač, Syrovátko, Špráchal - Hofman, Petira, Horák - Urlich, Petiška M., Burian - Petiška O.

Diváci

50

V posledním zápase nadstavby jsme zajížděli v pondělí v podvečer do České Třebové...

V České Třebové se naši hráči představili zejména v první třetině aktivní hrou, v úvodní části jsme dominovali, avšak obrovskou převahu jsme nedokázali přetavit v gólová zakončení. Šancí bylo mnoho, brankáři domácích ještě teď možná zvoní v uších od nastřelených tyčí. Jenže hokej se hraje na góly, ne na tyče. V druhé části soupeř hru vyrovnal a začaly padat góly. Nakonec utkání skončilo remízou, což nás může vzhledem k první třetině trochu mrzet.

Statistiky

Branky a nahrávky: 25. Kašpar (Zahálka), 43. Kovář (Jebousek), 54. Vítek (Bezděk) - 28. Urlich (Burian), 39. Hofman (Krejcar), 55. Špráchal (Petiška O.) . Rozhodčí: Veselý, Švub, Havránek . Vyloučení: 0:1 .