9. 1. 2023Mládež

Vánoční turnaj SŽ v Opočně

Z turnaje vezeme vítězství

Turnaje se zúčastnily týmy HC Hlinsko Horses, BK Nová Paka, HCM Jaroměř a pořádající klub HC Baroni Opočno. Turnaj se hrál systémem 2 x 20 min, přičemž každých 20 min se počítalo jako samostatný zápas. Našimi prvními soupeři byli "Koně" z Hlinska. Utkání byla vyrovnaná, o čemž svědčí skóre 0:0 a 1:1. Druhým soupeřem byli hráči Bruslařského klubu z Nové Paky. S nimi jsme první utkání vyhráli poměrně jednoznačně 6:1, druhé skončilo 1:1. Zápas jsme si zkomplikovali, když jsme nevyužili přesilovku 5 na 3, a ke konci utkání za jejich brankářkou dvakrát zvonila tyč. Jako poslední nás čekali Baroni. První utkání jsme vyhráli 3:0 a druhé 2:1. Výborný výkon v turnaji podali oba naši gólmani, kdy Martin T. inkasoval pouze tři góly a Johana P. jen jediný. Právem byla vyhlášena nejlepším gólmanem turnaje. Na celkové vítězství jsme si museli počkat do poslední vteřiny utkání Hlinsko x Nová Paka, kdy v náš prospěch rozhodlo lepší skóre o jeden gól.

Sestava vítězného týmu: Polejová Johana, Tomášek Martin - Kužela Jan, Bartoš Jan, Klazar Jakub, Petiška Oliver, Foltin Štěpán, Pleskot Michal - Šrámek David, Runštuk Adam, Beránek Jiří, Schovánek Jaroslav, Sekera Jakub, Štursová Veronika, Dvořák Ondřej, Jadrný Martin, Šilinek Štěpán