Pavlíček – Klíma, Kukal, Syrovátko, Švába – Petiška, Urlich, Navrátil, Šretr, Krapáč, Burian, Pavelka, Pavlát.

Frencl – Dufek, Kysela – Kavalír, Zahrádka, Moussa, Mizera, Švec, Kubíček, Klouček, Hladík, Škopán, Mikule, Horák, Šťástková, Vaněk.

Štefan – Dudadík, Hejzlar

Diváci

20

Úvodní zápas sezóny body nepřinesl...

Úvodní utkání zcela nové soutěže přineslo souboj našeho týmu kluků ročníku 2008 (Jaroměř + Hronov) a Lomnice nad Popelkou (Lomnice+Jičín+Liberec). Zápas to byl svižný hned od úvodních minut, první třetina přinesla spoustu šancí, zejména na jaroměřské straně, jenže naši střelci ne a ne se prosadit. A tak začaly padat branky až ve druhé a třetí třetině. Na lomnické vedení o dva góly jsme sice ještě zareagovat stačili a skóre srovnali, ale na třetí už jsme, bohužel, nedosáhli. Sezónu jsme začali slibným výkonem, ale prohrou.

Statistiky

Branky a nahrávky: 38:22 Urlich (Petiška; 4/4), 42:28 Klíma (5/5) – 27:57 Hladík (Kubíček; 5/5), 37:13 Hladík (Kubíček; 5/5), 46:06 Vaněk (Horák, Frencl; 5/5). Rozhodčí: Štefan – Dudadík, Hejzlar. Diváci: 20. Vyloučení: 2:2. Bez využití. Střely na branku: 2:3. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.