27. 2. 2022Starší žáci

(2:1, 0:1, 0:2)
HCM Jaroměř
Sestava HCM Jaroměř

Fajfrová - Dvořák, Pavliš, Pleskač, Špráchal - Horák, Petira, Hofman - Urlich, Petiška, Burian - Kukal, Žilka

Diváci

První vítězství v nadstavbě bylo zasloužené...

Vítězný zápas! Konečně jsme se dočkali vítězství v nadstavbě. A nutno říci, že bylo naprosto zasloužené. Proti houževnatému soupeři to nebylo jednoduché, zvláště když nás potrestal na konci první třetiny v přesilových hrách. Kluci však nic nevypustili a zápas dokázali strhnout na svoji stranu. Pochvalu zaslouží opravdu celé družstvo. Vítězná radost byla znát i na cestě domů autobusem, došlo dokonce i písničku ;).

Statistiky

Branky a nahrávky: 17. Skřebský (Maděra), 19. Richtárik - 16. Petiška, 32. Petira (Urlich), 41. Petira (Pavliš), 59. Petiška . Rozhodčí: Poljak, Mewald, Vala . Vyloučení: 6:5 . Diváci: 80 .