Žabka – Florian, Bartoš, Štěpánková, Donát, Kotyza, Bushuiev, Žbánek, Fraňo, Holoubek, Michel, Smrček, Rücker, Páleník, Sršeň.

Svoboda – Lušovský, Černý, Pleskot – Šilinek, Kašík, Hamáček, Šesták, Klazar, Štursová, Kužela, Dvořák, Pecháček.

Plodek, Hovorka

Diváci

68

Těsné vítězství

Dnešní zápas jsme absolvovali v dost okleštěné sestavě. Z důvodu marodky v týmu jsme byli nuceni doplnit obranu hráči z útoku. Po vyrovnané první třetině, která moc hokejové krásy nepřinesla, jsme prohrávali 2:1. Do druhé třetiny jsme vstoupili podstatně lépe a soupeře postupně přehrávali a přestříleli. Domácí držel ve hře jen dobrý výkon brankáře. Bohužel soupeř z minima vytěžil maximum, a byl vždy o gól lepší. Díky využité přesilovce jsme vyrovnali na 3:3 a za stejného stavu šli do kabin. Závěrečnou část utkání jsme opět odehráli lépe než soupeř, a překlopili skóre na naši stranu. Domácí ještě zkusili power play, během které jsme šli do čtyřech. Stav skóre už se ale nezměnil, a z Rychnova odvážíme zaslouženě plný počet bodů.

Z místa dění dnes referoval Jiří Lušovský.

Statistiky

Branky a nahrávky: 05:37 Bushuiev (Smrček; 5/5), 11:04 Holoubek (Bushuiev, Donát; 4/4), 30:09 Michel (5/5) – 05:50 Kužela (Hamáček; 5/5), 22:52 Hamáček (Šilinek, Klazar; 5/5), 38:08 Pecháček (Kužela, Hamáček; 5/4), 44:20 Hamáček (Pecháček; 5/5). Rozhodčí: Plodek, Hovorka. Diváci: 68. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4.