Tomášek – Lušovský, Černý, Pleskot, Pospíšil, Kukal, Prouza – Šilinek, Kašík, Hamáček, Štursová, Kužela, O. Dvořák, Pecháček, Bartoš.

Náhoda – J. Dvořák, Kučera, Poláček, Mucha, Souček, Žemba, Šourek – Kvaizar, Beneš, Svačina, Hlinský, Schwarz, Havlík, Lofaj, Koza.

Dudadík, Souček

Diváci

24

Těsná prohra s Mladou Boleslaví

Zápas s Mladou Boleslaví začal ve velkém tempu a soupeř byl v první třetině o něco lepší. Ve druhé a třetí třetině se hra vyrovnala a místy jsme soupeře přehrávali. Hráči podali velmi dobrý výkon a rozhodně se nemají za co stydět. Bohužel na naše vyrovnání, dokázal soupeř vždy odpovědět, a také naše velké šance pochytal výborný brankář soupeře. Do dalších zápasů nám nezbývá nic jiného než nadále pracovat a hrát takto i nadále. Jedeme dál!

Statistiky

Branky a nahrávky: 17:24 Šilinek (Pecháček; 5/5), 35:16 Hamáček (Šilinek; 5/5), 40:13 Šilinek (O. Dvořák, Hamáček; 5/5), 52:16 Hamáček (Pecháček; 5/5) – 11:42 Beneš (Kvaizar; 5/5), 13:52 Koza (Kvaizar; 5/5), 20:50 J. Dvořák (Mucha, Kvaizar; 5/4), 47:07 Schwarz (Hlinský, Havlík; 5/3), 53:25 Havlík (Schwarz; 5/5). Rozhodčí: Dudadík, Souček. Diváci: 24. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:2.Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.